Главни мени

ПОСТИГНУЋА НА ТАКМИЧЕЊИМА У ШКОЛСКОЈ 2019/20. ГОДИНИ

 

ГРАДСКА ТАКМИЧЕЊА

Одбојка

Дечаци 7-8. разред - 3. место

Чланови екипе: Алекса Стојиљковић, Лука Радмиловић, Лука Поповић, Душан Тришић, Милан Живковић, Бошко Кривокућа, Урош Миловановић, Александар Томанић, Јакша Пантић, Милош Ћировић, Немања Василић, Лазар Петровић, Стефан Гаковић, Урош Димитријевић.

Кошарка

Дечаци 5-6. разред - 1. место

Чланови екипе: Петар Милинковић, Душан Кошутанац, Никша Ристовић, Милан Ранђеловић, Марко Катић, Павле Миловановић, Борис Кушљевић, Лазар Каменарац, Никола Нимићевић, Марко Србиновски. 

 

Ликовни конкурси

"Мој пријатељ ватрогасац"

Михајло Недељковић 7/6 - 2. место

 

ОПШТИНСКА ТАКМИЧЕЊА

 

Књижевна олимпијада

7. разред

Александар Адамовић - 2. место

Невена Савић - 2. место

8. разред

Сара Ивановић - 1. место

Анђела Пешић - 1. место

Немања Ђурђев - 1. мсесто

Нина Стојанић - 2. место

Ања Бабић - 3. место

Маша Обрадовић - 3. место

 

Хемија

7. разред

Јован Траиловић - 1. место

Борис Љубић - 2. место

Димитрије Мићовић - 2. место

Стефан Тасковић - 2. место

Анастасија Васић - 3. место

Ђорђе Грбић - похвала

Ива Торић - похвала

Јелена Цветковић - похвала

Марко Кнежевић - похвала

Марко Сојевић - похвала

8. разред

Анђела Пешић - 1. место

Сара Ивановић - 2. место

Василије Пејчиновић - 2. место

Стефан Гаковић - 2. место

Немања Ђурђев - похвала

 

Техника и технологија

Дуња Радуловић 5/4 - 3. место

 

Физика

6. разред

Андреј Кирћански - 1. место

Маша Кукрић - 2. место

Марко Катић - 3. место

Данило Васојевић - 3. место

Мина Ђорђевић - похвала

Милисав Марковић - похвала

7. разред

Борис Љубић - 2. место

Димитрије Мићовић - 2. место 

Стефан Тасковић - 3. место

Василие Шегрт - похвала

8. разред

Сара Ивановић - 1. место

Василије Пејчиновић - 1. место

Урош Димитријевић - похвала

 

Енглески језик

Анђела Пешић 8/6 - 1. место

 

Француски језик

Анђела Пешић 8/6 - 3. место

Сара Ивановић 8/4 - 3. место

Александар Пантелић 8/5 - 3. место

Милош Комарчевић 8/1 - 3. место

Математика

3. разред

Максим Јовић 3/1 - 2. место

Милош Стојиљковић 3/3 - 2. место

Страхиња Вучковић 3/1 - 3. место

Миа Илић 3/6 - 3. место

Раша Буквић Стаменковић 3/1 - 3. место

Елена Миленковић 3/1 - 3. место

Никола Стојановић 3/1 - 3. место

Алекса Вујчић 3/4 - 3. место

Ленка Димитријевић 3/7 - похвала

4. разред

Емилија Иванушић 4/5 - 2. место

Нина Стојковић 4/2 - 2. место

Борис Тртић 4/2 - 2. место

Дуња Кокотовић 4/5 - 2. место

Матија Тоскић 4/6 - 3. место

Стефан Бабић 4/7 - 3. место

Ђорђе Новковић 4/2 - похвала

Матеја Чорбић 4/5 - похвала

Теодора Ћирић 4/7 - похвала

5. разред

Мија Зелић 5/4 - 1. место

Маша Кужелка 5/4 - 1. место

Петар Прњајић 5/2 - 2. место

Невена Ђорђевић 5/1 - 2. место

Марко Србиновски 5/4 - 3. место

Андрија Крстић 5/2 - 3. место

Исидора Ковачевић 5/4 - похвала

Милица Пурић 5/6 - похвала

Јана Ђорђевић 5/2 - похвала

Ања Полуга 5/1 - похвала

6. разред

Марко Катић 6/6 - 1. место

Никола Милошевић 6/1 - похвала

Андреј Кирћански 6/4 - похвала

Ђорђе Мацић 6/6 - похвала

7. разред 

Јован Траиловић 7/1 - 1. место

Ђорђе Грбић 7/4 - 3. место

Димитрије Мићовић 7/5 - 3. место

Александар Мутић 7/7 - похвала

Јелена Цветковић 7/7 - похвала

8. разред

Никола Главашки 8/2 - 2. место

Василије Пејчиновић 8/4 - 3. место

Сара Ивановић 8/4 - 3. место 

Ђорђе Николић 8/4 - 3. место

Јован Томић 8/3 - похвала

Анамарија Јекић 8/2 - похвала

Немања Ђурђев 8/5 - похвала

 

Ликовни конкурси

"Сунчана јесен живота"

Мија Зелић 5/4 - 3. место

 

 

Златна сирена

Гордана Гаврић 7/3 - 1. место

Марија Милетић 3/4 - 1. место

Нађа Ђорђевић 4/5 - 1. место

Теодора Зец 3/4 - 2. место

Душан Андрејић 4/5 - 2. место

Владимира Корнејћук - 2. место

Дуња Јокић 5/4 - 3. место

Маша Станојевић 8/1 - 3. место

дует Нина Јелић и Софија Чпајак 5/1 - 2. место 

 

Одбојка

Девојчице 7-8. разред - 2. место

Чланови екипе: Маша Обрадовић, Даница Ђорђевић, Ива Торић, Николина Гребенар, Дуња Драгићевић, Милица Мијатовић, Анастасија Стевановић, Александра Ања Влатковић, Нађа Пуповић, Тијана Мићуновић, Анђелија Перовић, Ива Јовић. 

Дечаци 7-8. разред - 1. место

Чланови екипе: Алекса Стојиљковић, Лука Радмиловић, Лука Поповић, Душан Тришић, Милан Живковић, Бошко Кривокућа, Урош Миловановић, Александар Томанић, Јакша Пантић, Милош Ћировић, Немања Василић, Лазар Петровић, Стефан Гаковић, Урош Димитријевић.

Кошарка

Дечаци 5-6. разред - 1. место

Чланови екипе: Петар Милинковић, Душан Кошутанац, Никша Ристовић, Милан Ранђеловић, Марко Катић, Павле Миловановић, Борис Кушљевић, Лазар Каменарац, Никола Нимићевић, Марко Србиновски. 

Девојчице 7-8. разред - 2. место

Чланови екипе: Софија Бранков, Ангелина Младеновић, Тара Величковић, Кристина Кулунџић, Маша Обрадовић, Софија Марковић, Маша Стојановић, Тамара Шево, Александра Ања Влатковић, Катарина Милетић, Анђела Раичевић, Анђела Лукић, Ивана Митровић. 

Дечаци 7-8. разред - 2. место

Чланови екипе: Алекса Стојиљковић, Александар Пантелић, Урош Кужелка, Урош Србиновски, Немања Василић, Милош Ћировић, Лазар Петровић, Вук Ристовић, Урош Димитријевић, Филип Орлић, Матија Самарџић. 

Бројач посета

1417044

Календар

No event in the calendar
пон уто сре чет пет суб нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31