Главни мени

РЕЗУЛТАТИ НА ТАКМИЧЕЊИМА У ШКОЛСКОЈ 2020/21.

 

Општинско такмичење  - енглески језик

Невена  Савић 3. место  (Ивана Сушић)

Александар Мутић 3. место (Данијела Аврамовић)

Томислав Илић 3. место (Данијела Аврамовић)

Ива Торић  3. место (Весна Томић Митровић)

 

РЕЗУЛТАТИ СА ПРВЕНСТВА БЕОГРАДА У ПЛИВАЊУ одржаног 18. и 19. фебруара 2021.год.

Категорија - ученици I- II разреда- дисциплина краул 50м

ПРВО МЕСТО и златна медаља- ЂОРЂЕ ЕРАКОВИЋ II 1

Категорија - ученици I- II разреда-дисциплина делфин 50м

ПРВО МЕСТО и златна медаља- МИЛОШ ТОДОРОВИЋ II 6

Освајањем првог места на градском такмичењу, ученици ЂОРЂЕ ЕРАКОВИЋ И МИЛОШ ТОДОРОВИЋ су се пласирали на међуокружно такмичење.

Категорија ученици VIII разреда- дисциплина прсно 50м

ДРУГО МЕСТО и сребрна медаља - ДУШАН ЦВИЈЕТИНОВИЋ VIII 3

Категорија ученици VIII разреда - дисциплина делфин 50м

ДРУГО МЕСТО и сребрна медаља - НИКОЛА СТЕВАНОВИЋ VIII 1

                                   

Градска такмичења

Атлетика

Сара Ботуњац 6/3-1. место/дисциплина 60 м

Сара Ботуњац 6/3-2. место/штафета

Софија Орловић 6/3-2. место/штафета

Вања Бугарчић 5/1-2. место/штафета

Милица Милошевић 6/1-2. место/штафета

Уна Симић 6/4-3. место

Екипа девојчица 5. и 6. разред 1. место

Општинска такмичења

Атлетика

Сара Ботуњац 6/3-1. место/60м

Сара Ботуњац 6/3-1. место/штафета

Софија Орловић 6/3-1. место/штафета

Вања Бугарчић 5/1-1. место/штафета

Милица Милошевић 6/1-1. место/штафета

Младен Каракушевић 6/5-1. место/600 м

Тамара Ђачић 8/5-1. место/300 м

Анастасија Ћопић 7/3-1. место/ 600 м

Лара Прица 7/5-1. место/ скок у даљ

Петар Драча 8/3-1. место/300 м

Софија Орловић 6/3-2. место/скок у даљ

Тара Симић 6/4-2. место/300 м

Ања Ожеговић 6/1-2. место/бацање кугле

Никола Дунђеровић 6/3-2. место/скок у даљ

Огњен Грујић 6/2-2. место/бацање кугле

Вук Божовић 7/1-2. место/800 м

Андрија Мудрић 8/7-2. место/скок у даљ

Јована Бугарчић 7/4-2. место/бацање кугле

Сара Исаиловић 6/2-3. место/600 м

Ива Војновић 8/3-3. место/100 м

Алекса Ивић 8/3-3. место 100 м

Лука Качаревић 8/3-3. место/бацање кугле

Ива Војновић 8/3-3. место/штафета

Лара Прица 7/5-3. место/штафета

Катарина Ђорђевић 7/5-3. место/штафета

Марија Божовић-3. место/штафета

Бројач посета

1460952

Календар

No event in the calendar
пон уто сре чет пет суб нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28