Главни мени

РЕЗУЛТАТИ НА ТАКМИЧЕЊИМА У ШКОЛСКОЈ 2021/22. ГОДИНИ

 

РЕПУБЛИЧКА ТАКМИЧЕЊА

Математика

Богдан Станојевић-2. награда, пласман на Српску математичку олимпијаду

 

"Математички турнир"-Математичка олимпијада основних школа - 3. награда

Екипа: Ђорђе Мијатовић 4/3, Ленка Димитријевић 5/7, Ђорђе Новковић 6/2, Борис Пајовић 7/1, Богдан Станојевић 8/5

Појединачни резултати:

Ђорђе Мијатовић 4/3-1. награда

Ленка Димитријевић 5/7-похвала

Ђорђе Новковић 6/2-похвала

Богдан Станојевић 8/5-1. награда 

 

Такмичење "Brainfinity" - 1. награда

Екипа: Невена Ђорђевић, Ања Полуга, Дуња Арсић и Душица Радосављевић 7/1

 

Физика

Емилија Иванушић-3. место

 

РОБОИНТ-инвент

Галина Гргур 7/4-1. место

 

Гимнастика

Категорија ученице 1-4. разред-1. место

Чланице екипе: Јања Валдевит 2/7, Ангела Савић 3/1, Нина Божовић 4/1, Миња Валдевит 4/6

Категорија ученице 7-8. разред-1. место

Чланице екипе: Емилија Стаменковић 8/2, Маша Кужелка 7/4, Милица Медош 8/2, Уна Јовановић 8/1

 

МЕЂУОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ

 

Атлетика

Калина Срезоски - 1. место, дисциплина 60 метара

 

Гимнастика

Категорија ученице 1-4. разред-1. место

Чланице екипе: Јања Валдевит 2/7, Ангела Савић 3/1, Нина Божовић 4/1, Миња Валдевит 4/6

Категорија ученице 5-6. разред-1. место

Чланице екипе: Јана Јовановић 6/4, Уна Пешељ 6/6, Нађа Маринковић 5/7, Дуња Валдевит 6/7

Категорија ученице 7-8. разред-1. место

Чланице екипе: Емилија Стаменковић 8/2, Маша Кужелка 7/4, Милица Медош 8/2, Уна Јовановић 8/1

Појединачни пласман:

Миња Валдевит 4/6-1. место

Ангела Савић 3/1-2. место

Јања Валдевит 2/7-3. место

Уна Јовановић 8/1-2. место

Маша Кужелка 7/4-3. место

 

ГРАДСКА ТАКМИЧЕЊА

 

Биологија

Лука Михајловић 5/1-2. место

Невена Марковић 5/3-2. место

Елена Миленковић 5/1-3. место

Татјана Голубовић 5/4-3. место

Милош Стојиљковић 5/3-3. место

Јована Митровић 5/1-3. место

Ива Ракоњац 6/4-2. место

Маја Станковић 6/6-2. место

Катарина Петровић 6/1-2. место

Филип Ђорђић 6/2-3. место

Бранислав Ђокић 6/2-3. место

Петар Прњајић 7/2-1. место

Матеја Вујовић 7/4- 3. место

Лазар Каменарац 7/4-3. место

 

РОБОИНТ-инвент

Галина Гргур 7/4-2. место, пласман на Републичко такмичење

 

Техника и технологија

Ана Милосављевић 6/2 - 3. место

 

Српски језик

Татјана Голубовић 5/4-2. место

Лука Михајловић 5/1-3. место

Ленка Димитријевић 5/7-3. место

Маја Станковић 6/6-3. место

Петар Прњајић 7/2-3. место

Катарина Вучетић 7/5-2. место

Ања Полуга 7/1-2. место

Андрија Крстић 8/2-3. место

 

Географија

Павле Јовановић 7/6 - 3. место

 

Џудо

Анастасија Ћопић 8/3-1. место

Уна Законовић-1. место

Давид Чолаковић 6/6-1. место

Петра Тешановић 7/1-2. место

Симеон Чолаковић-2. место

Сара Гајић 5/7-2. место

Вања Филиповић 6/1-3. место

Алекса Вујчић 5/4-3. место

Борис Секулић-3. место

 

Историја

Лазар Радивојевић 6/1-3. место

 

Енглески језик

Лола Вучинић 8/6-1. место

 

Хемија

Маша Кужелка-1. место

Сара Исајловић-1. место

 

Гимнастика

Категорија ученице 1-4. разред-1. место екипно

Чланице екипе: Јања Валдевит 2/7, Ангела Савић 3/1, Нина Божовић 4/1, Миња Валдевит 4/6

Категорија ученице 5-6. разред-2. место екипно

Чланице екипе: Јана Јовановић 6/4, Уна Пешељ 6/6, Нађа Маринковић 5/7, Дуња Валдевит 6/7

Категорија ученице 7-8. разред-1. место екипно

Чланице екипе: Емилија Стаменковић 8/2, Маша Кужелка 7/4, Милица Медош 8/2, Уна Јовановић 8/1

 

Појединачни пласман:

Миња Валдевит 3/6-1. место

Дуња Валдевит 6/7-1. место

Уна Јовановић 8/1-2. место

Маша Кужелка 7/4-3. место

 

Математика

4. разред

Ђорђе Мијатовић-2. награда

Стефан Иконић-3. награда

Лука Иванушић-похвала

6. разред

Ђорђе Новковић-похвала

7. разред

Петар Прњајић-3. награда

8. разред

Богдан Станојевић-1. награда

Марко Катић-похвала

 

Физика

Емилија Иванушић 6/5-2. место, пласман на Републичко такмичење

Маша Кужелка 7/4-3. место

Футсал

ученици 7-8. разред-3. место

Марко Катић 8/6, Урош Радивојевић 8/5, Васил Ташовски 8/5, Милан Ранђеловић 8/3, Матеја Крстић 8/2, Александар Радивојевић 8/1, Василије Капор 7/6, Матеја Поповић 7/3, Павле Јечменица 7/2, Николај Јовановић 7/2, Лука Воларић 7/1

Одбојка

ученице 5-6. разред-3. место

Екипа: Вања Бугарчић 6/1, Лана Караћ 6/1, Андреа Вуксановић 6/4, Ива Ракоњац 6/4, Сташа Торић 6/4, Ања Лечић 6/4, Теодора Младеновић 6/4, Хана Касаповић 6/6, Јана Прокић 6/6, Дуња Валдевит 6/7, Љубица Деспотовић 6/7

Атлетика

Ученице 5-6. разред

Екипно 1. место

Калина Срезоски 6/4-1. место дисциплина 60 м

Вања Бугарчић 6/1-3. место штафета 4*100

Калина Срезоски 6/4-3. место штафета 4*100

Милица Радаковић 5/5-3. место штафета 4*100

Вања Ожеговић 6/4-3. место штафета 4*100

Емилија Иванушић 6/5 600м

Вања Ожеговић 5/7 скок у даљ

Даница Рогуља 6/2 300м

Вања Филиповић 6/1 кугла

Дуња Валдевит 6/7 скок у вис

 

Пливање

Милош Тодоровић 3/6-1. место

 

ОПШТИНСКА ТАКМИЧЕЊА

 

Биологија

Лука Михајловић 5/1-1. место

Невена Марковић 5/3-1. место

Јована Митровић 5/1-2. место

Милош Стојиљковић 5/3-2. место

Милица Радаковић 5/5-2. место

Елена Милинковић 5/1-3. место

Татјана Голубовић 5/4-3. место

Бранислав Ђокић 6/2-1. место

Катарина Петровић 6/1-1. место

Нађа Ђорђевић 6/5-1. место

Ива Ракоњац 6/4-2. место

Филип Ђорђић 6/2-2. место

Маја Станковић 6/6-2. место

Стефан Бабић 6/4-3. место

Софија Орловић 7/3-1. место

Јана Ђорђевић 7/2-1. место

Петар Прњајић 7/2-1. место

Матеја Вујовић 7/4-1. место

Лазар Каменарац 7/4-2. место

Софија Ивковић 8/5-1. место

Лена Стефановић 8/1-2. место

Иван Арсић 8/6-3. место

Никола Милошевић 8/1-3. место

Мина Ђорђевић 8/5-3. место 

Рецитовање

Маша Марковић 6/4-2. место

 

Беседништво

Сташа Торић 6/4-1. место

Маша Марковић 6/4-3. место

 

Ликовни конкурс "Крв живот значи"

Нина Бугарин 5/6-3. место

 

Географија

7. разред

Павле Јовановић-1. место

Младен Каракушевић-3. место

Марко Кунић-3. место

Вук Стојановић-3. место

Јана Вујовић-3. место

Милица Симић-3. место

 

Историја

5. разред

Лука Михајловић-3. место

6. разред

Лазар Радивојевић-3. место

 

Техника и технологија

6. разред

Ана Милосављевић-3. место

Калина Срезоски-3. награда

 

Хемија

7. разред

Исајловић Сара-1. место

Кужелка Маша-2. место

Милошевић Милица-3. место

Чпајак Софија-3. место

Томашевић Дуња-3. место

капларевић давид-похвала

Костић Алекса-похвала

Гвозденовић Огњен-похвала

Стојановић Вук-похвала

Полуга Ања-похвла

 

8. разред

Куркић Маша-3.место

Марковић Лазар-похвала

 

Енглески језик

Лола Вучинић 8/6-2. место

Ана Стевановић 8/1-2. место

Софија Јовановић 8/3-2. место

Марија Божиновић 8/4-3. место

Софија Ивковић 8/5-3. место

Лена Стефановић 8/1-3. место

 

Српски језик

Татјана Голубовић 5/4-1. место

Ленка Димитријевић 5/7-1. место

Лука Михајловић 5/1- 2. место

Сара Николић 5/2-3. место

Маја Станковић 6/6-2. место

Маша Марковић 6/4-3. место

 Ања Полуга 7/1-2. место

Петар Прњајић 7/2-2. место

Тара Симић 7/4-3. место

Уна Симић 7/4-3. место

Андрија Крстић 7/2-3. место

Катарина Вучетић 7/5-3. место

Математика

Јован Геровић 3/4-1. место

Мина Куркић 3/1-1. место

Ангела Савић 3/1-1. место

Ђорђе Ђорђић 3/2-2. место

Ђорђе Тришић 3/6-3. место

Душан Мајкић 3/4-похвала

Ђорђе Мијатовић 4/3-1. место

Стефан Иконић 4/7-1. место

Лука Иванушић 4/5-1. место

Ђорђе Мајкић 4/6-похвала

Петра Ненадовић 4/5-похвала

Богдан Лончаревић 4/4-похвала

Лука Живановић 4/7-похвала

Алекса Вујчић 5/4-2. место

Милош Стојиљковић 5/3-2. место

Елена Миленковић 5/1-3. место

Вања Ожеговић 5/3-похвала

Срђан Милинковић 5/7-похвала

Филип Бабић 5/4-похвала

Борис Тртић 6/-2. место

Емилија Иванушић 6/5-2. место

Марија Милојевић 6/4-2. место

Ђорђе Новковић 6/2-3. место

Петар Прњајић 7/2-3. место

Софија Чпајак 7/1-похвала

Богдан Станојевић 8/5-1. место

Марко Катић 8/6- похвала

Књижевна олимпијада

Јана Ђорђевић 7/2-3. место

Тара Ристић 8/3-2. место

Петар Пунишић 8/3-3. место

Физика

Емилија Иванушић 6/5-1. место

Коста Марсенић 6/7- 2. место

Михаило Родић 6/3- 3. место

Марија Милојевић 6/4- похвала

Маша Марковић 6/4-похвала

Даница Настић 6/6- похвала

Маша Кужелка 7/4-1. место

Милица Кукић 7/6-2. место

Маша Јоксић 7/6-3. место

Марко Катић 8/6- 1. место

Маша Куркић 8/1-3. место

Мала олимпијада

2. разред - 1. место

Екипа: Стефан Хрњаковић, Лена Маџаревић, Вељко Ристић, Миа Милетић, Дуња Сретеновић, Алекса Гојшина, Петар Марјановић, Урош Корица, Лола Новаковић, Јања Валдевит, Алекса Вучковић и Теа Тањга 

 

Футсал 

Ученице 5 - 6 разред - 1. место

Екипа: Дуња Валдевит (6/7), Јана Прокић (6/6), Нађа Ђорђевић (6/5), Емилија Иванушић (6/5), Ања Лечић (6/4), Ана Колаковић (6/3), Даница Рогуља (6/2), Ленка Димитријевић (5/7), Нађа Ћеранић (5/6), Марија Милетић (5/4), Миња Валдевит (4/6).

Ученици 5 - 6 разред - 3. место

Екипа: Вук Перуничић (6/6), Страхиња Мијатовић (6/5), Никола Капор (6/3), Лазар Морача (6/2), Борис Тртић (6/2), Ђорђе Новковић (6/2), Михаило Раичевић (5/7), Данило Цвијовић (5/6), Стефан Стефановић (5/5), Милош Драгашевић (5/4), Душан Цвијан (5/4), Војин Вучковић (5/2), Матија Илић (5/1).

ученици 7-8. разред-1. место

Екипа: Марко Катић 8/6, Ђорђе Мацић 8/6, Урош Радивојевић 8/5, Васил Ташовски 8/5, Милан Ранђеловић 8/3, Матеја Крстић 8/2, Александар Радивојевић 8/1, Василије Капор 7/6, Никола Павловић 7/6, Матеја Поповић 7/3, Андреј Илић 7/3, Павле Јечменица 7/2, Николај Јовановић 7/2

Одбојка

ученице 5-6. разред - 1. место

Екипа: Вања Бугарчић 6/1, Лана Караћ 6/1, Андреа Вуксановић 6/4, Ива Ракоњац 6/4, Сташа Торић 6/4, Ања Лечић 6/4, Теодора Младеновић 6/4, Хана Касаповић 6/6, Јана Прокић 6/6, Ива Јовић 6/6, Дуња Валдевит 6/7, Љубица Деспотовић 6/7

ученице 7-8. разред-3. место

 Екипа: Љубица Околишанов 8/3, Марија Игњатовић 8/3, Марија Божиновић 8/4, Лана Симић 8/5, Милица Стевановић 7/2, Нађа Мијатовић 7/2, Милица Пурић 7/6, Невена Ђорђевић 7/1, Лана Караћ 6/1, Андреа Вуксановић 6/4

ученици 7-8. разред - 3. место

Екипа: Ђорђе Мацић 8/6, Марко Катић 8/6, Богдан Ђорђевић 7/4, Сергеј Војиновић 7/4, Алекса Костић 7/4, Вук Петровић 7/6, Вук Стојановић 7/6, Данило Вукотић 7/6, Вељко Ађанчић 7/6, Огњен Стевановић 4/7

Кошарка

ученице 5-6. разред-1. место

Екипа: Мила Нововић 6/5, Ања Лечић 6/4, Ања Ковачевић 6/5, Анђела Младеновић 6/2, Лена Срезоски 5/2, Теодора Младеновић 5/5, Јана Човић 5/2, Нађа Ђорђевић 6/5, Миа Аврамовић 6/5, Марија Богосавац 6/5

ученице 7-8. разред-3. место

Екипа: Саша Угрешић 7/5, Дуња Јокић 7/4, Софија Орловић 7/3, Петра Тешановић 7/1, Лара Величковић 7/3, Петра Џодић 7/3

ученици 5- 6. разред - 1. место

Екипа: Ђорђе Пешић 6/1, Лазар Морача 6/2, Душан Настић 6/4, Павле Дринић 6/4, Лука Стојановић 6/7, Михаило Благојевић 6/6, Никша Ковачевић 5/5, Огњен Димитријевић 6/7, Немања Новевски 5/5, Огњен Радовић 6/2

ученици 7-8. разред - 2. место

Екипа: Душан Кошутанац 8/6, Вељко Милосављевић 7/3, Ђорђе Неранџић 7/5, Марко Катић 8/6, Никша Ристовић 7/2, Сергеј Војиновић 7/4, Вук Божовић 8/1, Огњен Живковић 8/6, Милан Ранђеловић 8/3, Борис Кушљевић 8/4, Андреј Кирћански 8/4, Петар Милинковић 8/4

 Рукомет

ученице 5-6 разред - 1. место

Екипа: Бугарчић Вања 6/1, Караћ Лана 6/1, Филиповић Вања 6/1, Ђорђевић Нађа 6/5, Голубовић Татјана 5/4, Рогуља Даница 6/2, Дрндаревић Јована 5/4, Колаковић Ана 6/3, Милетић Марија 5/4, Пантић Христина 5/2, Ожеговић Вања 5/7, Јовановић Вања 4/6, Панајота Панагополоу 6/5, НађаЋеранић 5/6

ученице 7-8 разред - 1.место 

Екипа: Дуња Валдевит 6/7, Миња Валдевит 4/6, Сара Исајловић 7/2, Вања Бугарчић 6/1, Лана Караћ 6/1, Вања Филиповић 6/1, Сара Ботуњац 7/3, Маша Јоксимовић 7/3, Софија Орловић 7/3, Ана Ожеговић 7/1

Атлетика

Ученице 5-6. разред

Екипно 1. место

Калина Срезоски 6/4-1. место дисциплина 60 м

Даница Рогуља 6/2-2. место 300м

Вања Филиповић 6/1-1. место кугла

Вања Бугарчић 6/1-2. место штафета 4*100

Калина Срезоски 6/4-2. место штафета 4*100

Милица Радаковић 5/5-2. место штафета 4*100

Вања Ожеговић 6/4-2. место штафета 4*100

Емилија Иванушић 6/5 600м

Вања Ожеговић 5/7 скок у даљ

Ученице 7-8. разред

Екипно 1. место

Сара Ботуњац 7/3-1. место 100 м

Ана Ожеговић 7/1-3. место 300 м

Лара Прица 8/5-2. место скок у даљ

Маша Јоксимовић 7/3-3. место кугла

Сара Ботуњац 7/3- 1. место штафета 4*100

Ана Ожеговић 7/1-1. место штафета 4*100

Милица Милошевић 7/1-1. место штафета 4*100

Љубица Околишанов 8/3-1. место штафета 4*100

Сара Исаиловић 7/2 600м

Ученици 5-6. разред

Екипно 2. место

Филип Деспинић 5/3-1. место 600 м

Михајло Милчановић 6/5-3. место скок у даљ

Павле Дринић 6/4-3. место кугла

Ђорђе Пешић 6/1-2. место штафета 4*100

Лазар Морача 6/2-2. место штафета 4*100

Михајло Милчановић 6/5-2. место штафета 4*100

Стефан Стефановић 5/5-2. место штафета 4*100

Немања Деура 5/7 300м

Ученици 7-8. разред

Екипно 3. место

Огњен Старчевић 7/5-1. место 400 м

Вељко Милосављевић 7/3 100 м, штафета 4*100

Никола Драгић 7/1 800м

Лука Воларић 7/1 скок у даљ

Огњен Грујичић 7/2 кугла

Кунић Марко 7/1 штафета 4*100

Младен Каракушвић 7/5 штафета 4*100

Томислав Миљушевић 7/5 штафета 4*100

Атлетски митинг

Андреа Војиновић 3/4-2. место у бацању вортекса

Валентина Кузмановић 3/4-2. место у трчању на 60 м

Анђелија Крвавац 3/4-2. место у скоку у даљ

Лука Костић 3/4-1. место у скоку у даљ

Борис Секулић 3/2-1. место у бацању вортекса

Марко Несторовић 3/4-2. место у трчању на 60 м

Екипно 2. место

"Брзином до звезда"

Лука Романовић 3/2-пласман на Градско такмичење у трчању на 40 м

Лука Костић 3/4-пласман на Градско такмичење у трчању на 40 м

Ликовни конкурс "Сунчана јесен живота"

Милица Главашки 6/2-3. место

Бројач посета

1588834

Календар

No event in the calendar
пон уто сре чет пет суб нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30