Главни мени

РЕЗУЛТАТИ НА ТАКМИЧЕЊИМА У ШКОЛСКОЈ 2022/2023. ГОДИНИ

ГРАДСКА ТАКМИЧЕЊА

Кошарка

Девојчице 7-8. разред - 1. место

Екипа: Мила Нововић 7/5, Ања Ковачевић 7/5, Марија Богосавац 7/5, Лара Величковић 8/3, Петра Џодић 8/3, Исидора Мусић 8/1, Миа Аврамовић 7/5, Галина Гргур 8/4, Марта Грбић 7/2

 

ОПШТИНСКА ТАКМИЧЕЊА

 "Сунчана јесен живота"-ликовно-литерарни конкурс

Нина Николић 5/2-3. место

Атлетика

Девојчице 5-6. разред

Вања Ожеговић 6/7-2. место 60м и 2. место штафета 4*100

Миња Валдевит 5/6-2. место 300м  и 2. место штафета 4*100

Вања Јовановић 5/6-3. место 600м  и 2. место штафета 4*100

Анђела Јовић 4/7-2. место скок у даљ и 2. место штафета 4*100

Екипно - 1. место (Вања Ожеговић 6/7, Миња Валдевит 5/6, Вања Јовановић 5/6,, Анђела Јовић 4/7, Марија Милетић 6/4 и Андреа Атанасовић 5/6) 

Дечаци 5-6. разред

Лазар Стојиљковић 6/2-1. место 60м и 1. место штафета 4*100

Стефан Стефановић 6/5-1. место штафета 4*100

Огњен Настић 5/6-1. место штафета 4*100

Вук Бабић 5/1-1. место штафета 4*100

Милош Драгашевић 6/4-2. место 300м 

Филип Деспинић 6/3-1. место 600м

Екипно - 1. место (Лазар Стојиљковић 6/2, Стефан Стефановић 6/5, Огњен Настић 5/6, Вук Бабић 5/1, Милош Драгашевић 6/4, Филип Деспинић 6/3, Лука Тањга 5/6 и Алекса Лончаревић 6/6)
Дечаци 7-8. разред
Михајло Милчановић 7/5-2. место скок у даљ
Вељко Милосављевић 8/3-3. место 100м

Кошарка

Девојчице 5-6. разред - 2. место

Екипа: Маша Боснић 6/7, Мартина Анђелковић 6/5, Лена Срезоски 6/2, Јана Човић 6/2, Тамара Савић 5/3, Милица Радаковић 6/5, Исидора Благојевић 5/2, Дрина Милена Карановицх 5/5, Теодора Симеуновић 5/1

Девојчице 7-8. разред - 1. место

Екипа: Мила Нововић 7/5, Ања Ковачевић 7/5, Марија Богосавац 7/5, Лара Величковић 8/3, Петра Џодић 8/3, Исидора Мусић 8/1, Миа Аврамовић 7/5, Наталија Лазаревић 7/2, Галина Гргур 8/4, Марта Грбић 7/2, Ања Лечић 7/3

Бројач посета

1588808

Календар

No event in the calendar
пон уто сре чет пет суб нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30